1570بازدید 1دیدگاه

تصویری از پنل جلویی اچ‌تی‌سی وان ام ناین (هیما) لو رفت

نویسنده:‏درآذر ۱۷, ۱۳۹۳
 

  ساعتی پیش عکسی منتشر شد که ادعا می‌شود تصویر پنل جلویی اچ‌تی‌سی وان ام ناین است. پرچم‌داری که گفته می‌شود با تغییر الگوی نام‌گذاری گوشی‌های اچ‌تی‌سی، هیما نام خواهد گرفت. اگر این تصویر واقعی باشد، باید بگوییم صفحه نمایش پرچم‌دار بعدی HTC، نسبت بسیار مناسبی با ابعاد گوشی دارد. البته باید اسپیکرهای استریوی بوم‌ساند در بالا و پایین صفحه نمایش را هم در نظر داشته باشیم، اما گفته می‌شود اچ‌تی‌سی می‌خواهد تا حد ممکن فضای مربوط به این اسپیکرها را باریک‌ کند. بنابراین شاید در پرچم‌دار بعدی اچ‌تی‌سی شاهد یک گوشی جمع و جور باشیم که در عین حال صفحه نمایشی بزرگ دارد.

نکته‌ی جالب این‌جاست که منبع منتشرکننده‌ی این عکس مدعی است این پنل 5.2 اینچی است، در حالی که پیش‌تر شایعه‌هایی در مورد 5.5 اینچی بودن صفحه نمایش پرچم‌دار بعدی اچ‌تی‌سی شنیده بودیم. اما باید توجه داشته باشیم که شایعه‌های قبلی بر مبنای تخمین زدن اندازه‌ی صفحه نمایش HTC One (M9) در مقایسه با M8 بوده‌اند. پس فعلاً نمی‌توانیم در مورد اندازه‌ی صفحه نمایش این پرچم‌دار با قطعیت نظر بدهیم.

در هر صورت این پنل حاشیه‌ی باریک بسیار زیبایی دارد و گفته می‌شود وان ام ناین صفحه نمایشی با رزولوشن QHD خواهد داشت و از تراشه‌ی اسنپ‌دراگون 805 بهره خواهد برد.

اچ تی سی وان ام ناین اچ تی سی وان ام ناین

 

منبع: فون‌ارنا

دیدگاه‌ها
 
نظر شما چیست؟ »

 

شما باید وارد شوید برای فرستادن یک دیدگاه