1788بازدید 0دیدگاه‌ها

تماشا کنیم: ویدئوی تبلیغاتی جدید اپل برای آیپد ایر 2 به نام «تغییر»

نویسنده:‏دردسامبر 8, 2014
 

  اپل به تازگی یک ویدئوی تبلیغاتی جدید برای آیپد ایر 2 بیرون داده است. در این ویدئوی تبلیغاتی روش‌های مختلفی که کاربران از آیپد استفاده می‌کنند، به تصویر کشیده شده تا اپل روی این نکته تاکید کرده باشد که iOS و دستگاه‌های مبتنی بر آن اکوسیستم بسیار بزرگی دارند.

عنوان این ویدئو «تغییر» یا Change است اما تاکید واضح و جالبی بر نازک بودن آیپد ایر 2 دارد: حاشیه‌ی سفید بالا و پایین تصویر در طول ویدئو رفته رفته رشد می‌کند تا این‌که بخشی باریکی از تصویر که به باریکیِ آیپد ایر است و به تصویر لبه‌ی کناری این تبلت مانند می‌شود، باقی می‌ماند. موسیقی ویدئو نیز بخشی از آهنگ Who Needs You، ساخته‌ی The Orwells است. در انتهای این ویدئوی کوتاه نیز عبارت «Change is in the Air» به عنوان شعار تبلیغاتی به نمایش در می‌آید.

به عقیده‌ی کارشناسان و تحلیل‌گران، فروش تبلت در سال‌های آینده رشد چشم‌گیری نخواهد داشت و به همین دلیل ممکن است اپل با نزدیک شدن به فصل خرید تعطیلات سال جدید میلادی، تبلیغات و استراتژی‌های بازاریابی پُرشورتری را در پیش بگیرد. انتظار می‌رود آی‌تونز و اپ‌های بسیار زیاد آیپد، در کنار قدرت سخت‌افزاری این تبلت، بخشی از محتوای پیام‌های تبلیغاتی کوپرتینویی‌ها را تشکیل بدهد.

ویدئوی تبلیغاتی آیپد ایر 2 به نام تغییر

بیایید این ویدئوی تبلیغاتی را با هم تماشا کنیم:

لینک دانلود
لینک یوتوب

منبع: فون‌ارنا

نخستین دیدگاه را شما بنویسید!‏
 
نظر شما چیست؟ »

 

شما باید وارد شوید برای فرستادن یک دیدگاه