2270بازدید 0دیدگاه‌ها

فهرست بازیگران جنگ ستارگان هفت: نیرو بیدار می‌شود

نویسنده:‏دردسامبر 1, 2014
 

استودیوهای دیزنی و لوکاس‌فیلم ماه اکتبر سال 2012 اعلام کردند سه‌گانه‌ی جدیدی از سری جنگ ستارگان در راه است، اما از آن زمان تا کنون جزئیات بیشتری در اختیار هواداران قرار نگرفته بود. یکی دو روز پیش بالاخره جی. جی. آبرامز که کارگردانی قسمت جدید را بر عهده دارد  هنرپیشگان اصلی قسمت هفتم جنگ ستارگان را معرفی کرد.
مهم‌ترین خبر بازگشت سه هنرپیشه‌ای است که اولین بار جنگ ستارگان برای یک نسل به خاطر وجود آنها معنی پیدا کرد: مارک همیل در نقش لوک اسکای‌واکر، هریسون فورد در نقش هان سولو و کری فیشر در نقش لیا اورگانا. با اینکه هر سه‌ امروز چهره‌های معروفی هستند، باید توجه داشته باشید وقتی سال 1977 جنگ ستارگان روی پرده رفت آنها همه نسبتا گمنام بودند. به دنبال این سنت بیشتر هنرپیشگانی هم که آبرامز برای قسمت هفتم در نظر گرفته چندان شناخته شده نیستند. بگذارید با هم نگاهی به لیست منتخب او بیاندازیم:

86th Academy Awards, Portraits

لوپیتا نیونگ بعد از بازی درخشانش در 12 سال بردگی در عرصه‌ی سینمای جهان چهره‌ای شناخته شده است؛ نقشی که اسکار بهترین هنرپیشه‌ی مکمل زن را برایش به ارمغان آورد. انتخاب او نشان می‌دهد آبرامز خیال دارد بهترین‌ها را در فیلمش دور هم جمع کند. ما هم امیدواریم نقشی به آنها محول شود که با استعدادشان هماهنگی داشته باشد.

gameofthrones_GWENDOLINECHRISTIE1_1020_verge_super_wide
گوندلین کریستی را همگی از مجموعه تلوزیونی بازی تاج و تخت می‌شناسیم. هنوز نمی‌دانیم او چه نقشی بر عهده دارد ولی بدمان هم نمی‌آید او یک جدای باشد: همه می‌دانیم او چه شمشیرزن ماهری است.

johnboyega_attacktheblock1_1020_verge_super_wide

زمانی که جان بویگا در نقش سردسته‌ی جنایتکاران در فیلم ترسناک «حمله به بلوک» بازی کرد، کمابیش تازه‌کار بود. اما از آن زمان تا کنون پیشرفت زیادی داشته و منتقدان و مخاطبان را با بازی خوبش تحت تاثیر قرار داده است. ماه آینده هم قرار است او در سریال «24: یک روز دیگر  زنده بمان» حضور پیدا کند و این فرصت خوبی است بازی او را ببینیم.

adamdavis_girls1_1020_verge_super_wide
مخاطبان با آدام درایور در نقش دوست پسر دمدمی مزاج هانا در مجموعه‌ی دخترها آشنا هستند. بر اساس آخرین شایعات او یکی از شخصیت‌های منفی قسمت هفتم جنگ ستارگان است.

oscarisaac_insidellewyndavis1_1020_verge_super_wide

اسکار ایساک برای بازی در فیلم «درون لیون دیویس» از طرف منتقدان خیلی مورد تحسین قرار گرفت. گرچه این هنرپیشه سال‌ها برای رسیدن به این موقعیت با بازی در نقش‌های کوچکتر در فیلم‌هایی مثل پانچ پمپاژ، رانندگی و میراث بورن تلاش کرده است.

daisyridley_headshot_verge_super_wide

دیزی ریدلی تنها در چند فیلم پیش از این بازی کرده و نسبت به دیگر هنرپیشگان لیست آبرامز کمتر شناخته شده است. البته مطمئنیم آبرامز هیچ مشکلی با این موضوع ندارد.

maxvonsydow_extremelyloudandincrediblyclose1_1020_verge_super_wide

مکس ون سیدو هیچ نیازی به معرفی ندارد. کهنه سرباز و هنرپیشه، او در هر فیلمی از مهر هفتم و جنگیر تا جزیره‌ی شاتر و گزارش اقلیت حضور داشته است. در حالی که هنوز نمی دانیم او چه نقشی را بازی خواهد کرد، فقط این را می‌گوییم: ممکن است او ترسناکترین ارباب سیث پس از کریستوفر لی باشد.

About Time

دامهال گلیسون، هنرپیشه‌ی ایرلندی با بازی پراحساسش در آخریم فیلم ریچارد کرتیس «درباره‌ی زمان» توجه همه را به خود جلب کرده است. ولی بیشتر بینندگان او را در نقش بزرگترین پسر خانواده‌ی ویزلی، بیل در هری پاتر و قدیسان مرگ می‌شناسند.

andyserkis_gageskidmore_flickr1_1020_verge_super_wide

اندی سرکیس را همه می‌شناسند حتی اگر چهره‌اش را هیچ وقت ندیده باشند. او بازیگر و نقش‌آفرین در پس شخصیت‌هایی مثل گالم، کینگ کونگ و سزار در آخرین فیلم سیاره‌ی میمون‌ها است. برای زندگی بخشیدن به شخصیت‌های سی جی هیچ کس بهتر از او نیست.

ENDER'S GAME

خیلی‌ها به خاطر هان سولو به جنگ ستارگان علاقمند شدند. تایید خبر بازگشت هریسون فورد یکی از بهترین خبرهای امروز بود. بگذارید امیدوار باشیم این یکی بهتر از ایندیانا جونز و جمجمه‌ی کریستال از آب درمی‌آید.

carriefisher_gageskidmore_flickr1_1020_verge_super_wide

کری فیشر بازگشتش در نقش لیا اورگانا را تایید کرده بود، اما حالا دیگر موضوع رسمیت پیدا کرده است. همه می‌دانیم قسمت هفتم رمان‌های جهان افزوده‌ را دنبال نمی‌کند، بنابراین هیچ کسی درست نمی‌داند لیا و هان 30 سال بعد از حوادث بازگشت جدای کجا ممکن است باشند.

Mark Hamill At The Star Wars Celebration In Essen
بعد از جنگ ستارگان مارک همیل، هنرپیشه و گوینده‌ی پرکار، با نقش‌های متعدد از جمله جوکر به شهرت زیادی دست پیدا کرده است.

anthonydaniels_rots1_1020_verge_super_wide

آنتونی دانیلز از ابتدا خالق C-3PO بوده است. این عکس مربوط به انقام سیث است.

Star Wars Celebration IV - Day 2 - Media Day

کنی بیکر طی سال‌های گذشته با همه کار کرده است؛ از تری گیلیام تا جیم هنسن. برای قسمت هفتم او در به یاد ماندنی‌ترین نقشش دوباره ظاهر می شود: R2-D2

petermayhew_revengeofthesith1_1020_verge_super_wide
پیتر می‌هیو که حالا 69 ساله است همیشه شخصیت پشت ماسک چوباکا بوده است.

starwarsepisodevii_cast1_1020_verge_super_wide

این هم نویسنده و کارگردان جی جی آبرامز و همه‌ی بازیگران در استودیو پاین‌وود لندن.

نخستین دیدگاه را شما بنویسید!‏
 
نظر شما چیست؟ »

 

شما باید وارد شوید برای فرستادن یک دیدگاه