1495بازدید 0دیدگاه‌ها

«کینگدوم راش: ریشه‌ها» یک بازی به سبک تدافعی در کلاس جهانی

نویسنده:‏درآذر ۸, ۱۳۹۳
 

اگر اهل بازی‌های سبک تدافعی باشید، حتماً بازی کینگدوم راش را امتحان کرده‌اید و مطمئناً مجذوب خوش‌ساختی، گرافیک منحصر به فرد و روند بازی بی‌نظیر آن در مقایسه با دیگر بازی‌های این سبک شده‌اید. سبک تدافعی سبکی از بازی‌های استراتژیک است که شما مسوولیت دفاع از ورودی مکانی را از دست خیل عظیمی از موجودات عجیب و غریب که با سرعت می‌خواهند وارد آن شوند، بر عهده دارید. شما با در اختیار داشتن انواع برج‌های مختلف باید به این دفاع بپردازید. در ادامه با ما باشید تا در جریان آخرین نسخه از بازی محبوب کینگدوم راش که کینگدوم راش: ریشه‌ها «Kingdom Rush Origins» نام دارد قرار بگیرید.

مجموعه‌ای از جنگ‌های حماسی

ریشه‌ها (Origins) نام سومین سری از مجموعه کینگدوم راش است. ایرون‌هد استودیو توسعه دهنده‌ی این بازی است و در این نسخه هم مانند دو نسخه‌ی قبلی جنگ‌ها و محیط‌های حماسی را از المان‌های اصلی بازی قرار داده است.

کینگدوم راش ریشه ها Kingdom Rush Origins

همانند نسخه‌های قبلی در آغاز هر مرحله چهار برج اصلی در اختیار شماست که با استفاده از آن‌ها باید به دفاع از سرزمین‌تان بپردازید.

پیاده‌نظام یا barracks: مناسب برای دفاع‌های زمینی در مقابل مهاجمین؛ سرعت آتش و میزان آسیب متوسطی به مهاجمین دارد.

کماندارها یا archers: مناسب برای دفاع زمینی و هوایی؛ سرعت آتش بالایی دارد ولی آسیب کمتری به مهاجمین وارد می‌کند.

 جادوگرها یا mages: مناسب دفاع زمینی و هوایی؛ با اثرات جادویی جانبی بر روی مهاجمان

توپخانه یا artillery: مناسب برای دفاع زمینی؛ سرعت آتش پایین با آسیب بالا به مهاجمان.

تمام برج‌ها در نسخه‌ی Origins دوباره طراحی شده‌اند و هر کدام هم نیروی منحصر به فردی دارند که با جمع کردن سکه‌هایی که از نابود کردن مهاجمان به دست می‌آید، فعال می‌شوند. تمام مراحل بازی محیط‌های اینتراکتیو دارند و می‌توانید با استراتژی از عوامل محیطی خاص هر مرحله به نفع خود برای نابودی مهاجمان استفاده کنید. البته مهاجمان هم باهوش هستند و اگر دیر بجنبید آن‌ها از این عوامل محیطی بر ضد شما استفاده می‌کنند!

اگر یکی از طرفداران سبک تدافعی استراتژی هستید Kingdom Rush Origins شما را بسیار راضی خواهد کرد، کینگدوم راش را می‌توانید برای آیفون به قیمت ۲.۹۹ دلار، برای آیپد به قیمت ۴.۹۹ دلار و برای اندروید به قیمت ۲.۹۹ دلار دانلود کنید و لذت ببرید.

نخستین دیدگاه را شما بنویسید!‏
 
نظر شما چیست؟ »

 

شما باید وارد شوید برای فرستادن یک دیدگاه