1464بازدید 0دیدگاه‌ها

عکس سلفی ساموئل ال. جکسون در پشت صحنه هشت نفرت‌انگیز

نویسنده:‏درنوامبر 26, 2014
 

 اگر هنوز برای هشت نفرت‌انگیز تارانتینو هیجان‌زده نیستید، شاید عکس‌هایی که ساموئل ال. جکسون از پشت صحنه‌ی این فیلم منتشر کرده، هیجان‌زده‌تان بکند.

ساموئل ال. جکسون به تازگی دو عکس سلفی از پشت صحنه‌ی هشتمین فیلم کوئینتین تارانتینو را در توییتر منتشر کرده است که ستاره‌های این فیلم را در دور میز دورخوانی فیلم نشان می‌دهد. این عکس‌ها را با هم ببینیم:

عکس سلفی ساموئل ال. جکسون در پشت صحنه هشت نفرت‌انگیزعکس سلفی ساموئل ال. جکسون و بازیگران هشت نفرت انگیز

شاید به جز خود ال. جکسون که با چهره‌ای جدی در پیش‌زمینه‌ی عکس مشخص است، معلوم نباشد دیگران چه کسانی هستند. ولی با کمی دقت معلوم می‌شود بروس درن همانی است که کلاه کپی قرمزرنگ به سر دارد، جنیفر جیسون لی دست به کمر ایستاده، خود تارانتینو پیراهن چهارخانه‌ای پوشیده و پشتش به دوربین است و از عکاسی ال. جکسون بی‌خبر است، کرت راسل به گاوچران‌های زیادی جدی غرب وحشی می‌ماند، والتون گاگینز لباسی آبی‌رنگ پوشیده و کمی وحشت‌زده به نظر می‌آید، مایکل مدسن همانی است که جلیقه پوشیده و سرش پایین است، تیم راث پاهایش را روی نیمکت گذاشته و بیش از حد خودمانی به نظر می‌رسد و سرانجام دیمین بیچیر است که کتی قهوه‌ای پوشیده و به تارانتینو زل زده است.

ظاهراً آن‌هایی که سابقه‌ی کار بیش‌تری با تارانتینو دارند حوصله‌شان سر رفته و آن‌هایی که تازه با این موجود سر میز تمرین حاضر شده‌اند، هنوز به اوضاع عادت ندارند!

منبع: moviepilot

نخستین دیدگاه را شما بنویسید!‏
 
نظر شما چیست؟ »

 

شما باید وارد شوید برای فرستادن یک دیدگاه