1715بازدید 0دیدگاه‌ها

طرح‌ها و نقشه‌های مربوط به گلکسی اس 6 ممکن است تغییر کند

نویسنده:‏درآذر ۵, ۱۳۹۳
 

  همان‌طور که در جریان هستیم، فروش گلکسی اس 5 بسیار پایین‌تر از حد انتظار سامسونگ بوده است و این محصول حتی در برخی از انبارها باد کرده و سامسونگ مجبور شده هزینه‌ی تبلیغاتش را بالاتر ببرد تا بلکه تعداد بیشتری از این گوشی فروش برود. و نیز می‌دانیم همین افتِ فروش ممکن است منجر به تغییراتی اساسی در لایه‌ی مدیریتی سامسونگ شود. وال استریت ژورنال از قول منابع نزدیک به سامسونگ گزارش داده است که جی. کی. شین احتمالاً جایگاهش به عنوان مدیر عامل دوم و رییس بخش موبایل سامسونگ را از دست خواهد داد. حتی گفته می‌شود یکی از همکاران شین در تلاش است تا مقام او را به دست بیاورد.

منابع وال استریت ژورنال همچنین گفته‌اند ممکن است بی‌. کی‌. یون، مدیر عامل بخش تلویزیون و لوازم خانگی سامسونگ، آمادگی دارد تا فرمان بخش موبایل سامسونگ را هم به دست بگیرد. در واقع افزایش یافتن حوزه‌ی مسئولیت‌های آقای یون منجر به یکپارچگی و هماهنگی مدیریتی بیشتری در سامسونگ خواهد شد و می‌تواند سرعت عمل سامسونگ را در برابر رقبا، به ویژه گوشی‌سازان چینی، افزایش دهد.

اما نکته اینجاست که چنین تغییری به معنای این است که سامسونگی‌ها دوباره دور میز خواهند نشست و طرح‌ها و نقشه‌های مربوط به گلکسی اس 6 را دوباره بررسی خواهند کرد.

البته تغییر در لایه‌ی مدیریتی سامسونگ، تاثیری فوری بر مصرف‌کننده‌های محصولات این شرکت نخواهد گذاشت، ولی اگر آقای یون مدیر بخش موبایل سامسونگ شود، این احتمال هست که او به فناوری‌هایی که لوازم خانگی را با اینترنت مرتبط می‌کنند، اولویت بدهد.

گوشی های سامسونگ

 

آینده گلکسی اس 6

با توجه به عملکرد دور از انتظار گلکسی اس 5 در بازار، به احتمال نزدیک به یقین پرچم‌دار بعدی سامسونگ ذهن مدیران این شرکت را به شدت به خود مشغول کرده است. با این‌که تا معرفی گلکسی اس 6 زمان زیادی باقی است، اما شایعه‌ها و اخبار غیر رسمی پیرامون این گوشی آهسته آهسته در خبرگزاری‌ها و تک‌بلاگ‌ها دست به دست می‌شود. طراحی جدیدی برای گلکسی اس 6 از بیخ و بن، «پروژه‌ی صفر»، صفحه نمایش Quad HD، پردازنده‌ی اکسینوس 64 بیتی و یا اسنپ‌دراگون 810 کلیدواژه‌های مهم‌ترین شایعه‌هایی است که پیرامون گلکسی اس 6 می‌شنویم.

به هر ترتیب باید منتظر باشیم و ببینیم گزارش وال استریت ژورنال در مورد تاثیر افت فروش پرچم‌دار سامسونگ و تاثیر آن بر لایه‌های ارشد مدیریتی سامسونگ، واقعاً بر سرنوشت گلکسی اس 6 نیز تاثیر خواهد گذاشت یا نه.

 

منبع: Androidpit

نخستین دیدگاه را شما بنویسید!‏
 
نظر شما چیست؟ »

 

شما باید وارد شوید برای فرستادن یک دیدگاه