1082بازدید 0دیدگاه‌ها

جی‌. جی. آبرامز سال آینده با «وست‌ورلد» می‌آید

نویسنده:‏درآذر ۲, ۱۳۹۳
 

  به نظر می‌رسد شبکه‌ی تلویزیونی HBO از اولین قسمت سری وست‌ورلد (جهان غرب) حسابی راضی است. وست‌ورلد کاری از جی. جی. آبرامز و جاناتان نولان است که آن را از رمانی نوشته‌ی مایکل کرایتون اقتباس کرده‌اند. اولین بار بیش از یک سال پیش بود که اخبار اولین قسمت یا پایلوت این سریال منتشر شد؛ چند روز پیش همراه چند توییت عجیب و یک ویدئوی چندثانیه‌ای در واین (ویدئویی که در آخر این نوشته آمده) اچ‌بی‌اُ تایید کرد که پخش سیزن اول وست‌ورلد از سال آینده‌ی میلادی شروع خواهد شد.

اولین اپیزود را جاناتان نولان (یکی از نویسندگان «در میان ستارگان» و بله، برادر کریستوفر معروف) کارگردانی کرده و کریستوفر نولان و لیزا جوی هم او را در نوشتن همراهی کرده‌اند. آنتونی هاپکینز در این سریال در نقش مخترعی است که پارکی با تم آینده پُر از موجودات ماشینیِ زنده‌نما را اداره می‌کند. بر اساس گزارش هالیوود ریپورتز  جیمز ماردن، ایوان ریچل وود و تاندی نیوتن نقش اندرویدها (روبات‌های انسان‌نما) را بازی می‌کنند و می‌توانند مرتباً کشته شوند و جای خود را به دیگری بدهند که به این ترتیب هر کسی می‌تواند ایفای نقش چند شخصیت را بر عهده بگیرد. این طور که گزارش شده است هنرپیشگان قراردادهای چندساله امضا کرده‌اند. اد هریس، میرندا اوتو و جفری رایت هم در این سریال بازی خواهند کرد.

آبرامز به همراه برایان برک، جری ونتراب، نولان و جوی تهیه کنندگان این وسترن علمی تخیلی هستند. در حال حاضر جاناتان نولان روی اقتباسی از سری امپراتوری کهکشانی ایزاک آسیموف برای اچ‌بی‌اُ کار می‌کند.

 ویدئوی چندثانیه‌ای وست‌ورلد در توییتر HBO:

منبع: ورج

نخستین دیدگاه را شما بنویسید!‏
 
نظر شما چیست؟ »

 

شما باید وارد شوید برای فرستادن یک دیدگاه