1810بازدید 0دیدگاه‌ها

نوکیا از یک محصول مرموز رونمایی خواهد کرد

نویسنده:‏درآبان ۲۷, ۱۳۹۳
 

همه می‌دانیم که نوکیا بخش کسب و کار گوشی‌های موبایل خود را به مایکروسافت واگذار کرده است. اما به نظر می‌رسد این غول قدیمی صنعت ارتباطات، نمی‌خواهد به این راحتی از حوزه‌ی محصولات ارتباطی کنار برود. در نوشته‌ی قبلیِ جریان خواندیم که این شرکت فنلاندی قصد دارد مجوز استفاده از برند خود را به زودی در اختیار شرکت‌های طرف سوم قرار بدهد. چند ساعت قبل هم حساب توییتر نوکیا تصویر چیزی شبیه به یک جعبه‌ی سیاه را منتشر کرد و نوشت: «حدس بزنید چی شده؟ می‌خواهیم یه کاری بکنیم».

روز شنبه هم توییتر نوکیا عکسی منتشر کرد که شاید نمای بسته‌ای از همین جعبه‌ی سیاه باشد. خب، جریان چیست؟ قرار است این جعبه محصول تازه‌ای باشد یا این‌که محصول جدید نوکیا داخل این جعبه قرار گرفته است؟ تنها از یک چیز اطمینان داریم: این جعبه یا آنچه که داخل آن است، نمی‌تواند یک گوشی هوشمند هیجان‌انگیز باشد. همان‌طور که می‌دانیم نوکیا به خاطر قراردادی که با مایکروسافت بسته، تا سال 2016 نمی‌تواند در بازار گوشی‌های هوشمند حضور داشته باشد.

اگر خود این جعبه محصول نهایی باشد، از شکل و ظاهر جعبه‌ای که در تصویر دیده می‌شود، می‌توانیم حدس بزنیم این جعبه یک ست‌تاپ باکس است که شباهت زیادی هم به آمازون فایر تی‌وی، نکسوس پلیر گوگل و اپل تی‌وی دارد. اما اگر محصول نهایی داخل این جعبه‌ی مرموز باشد، آن وقت دیگر نمی‌توانیم حدس خاصی درباره‌ی آن داشته باشیم. به هر حال برای دانستنِ راز این جعبه لازم نیست انتظار زیادی بکشیم. کافی است یک روز دیگر صبر کنیم و ببینیم چه چیزی در سر گردانندگان نوکیا می‌گذرد. شاید حتی با معرفی این محصول نقشه‌ی راه نوکیا برای آینده برای ما روشن‌تر شود.

 

منبع: گیزمودو

نخستین دیدگاه را شما بنویسید!‏
 
نظر شما چیست؟ »

 

شما باید وارد شوید برای فرستادن یک دیدگاه