1572بازدید 0دیدگاه‌ها

مدیرعامل نوکیا می‌گوید این شرکت دیگر گوشی نخواهد ساخت

نویسنده:‏درآبان ۲۵, ۱۳۹۳
 

مدتی پیش در جریان حذف برند نوکیا از گوشی‌های لومیای آینده و شایعه‌هایی در مورد بازگشت نوکیا به بازار گوشی‌های هوشمند قرار گرفتیم. اما به تازگی راجیو سوری، مدیر عامل جدید نوکیا، آب پاکی را روی دست همه ریخته و خبر داده که این شرکت نام‌آور فنلاندی فعلا قصد ندارد وارد بازار رقابتی گوشی‌های هوشمند شود. راجیو گفته است:

هدف ما دیگر تولید مستقیم گوشی مانند سابق نیست، اما ما هنچنان علاقه داریم نام تجاری خود را حفظ کنیم. به طوری که شاید در درازمدت دوباره به تولیدات خود برگردیم، اما در حال حاضر شاید با دستگاه‌های دیگر و خدمات دیگر ادامه دهیم.

 

مدیر عامل جدید نوکیا ادامه داد:

نوکیا قصد ندارد نام خود را از نرم‌افزارهای ناوبری و نقشه‌ی خود که مستقیماً با سرویس‌های گوگل رقابت می‌کنند، ندارد. در عوض نوکیا به فکر همکاری و تجارت با شرکت‌هایی نظیر آمازون، یاهو و مایکروسافت است تا تجارت خود را گسترش دهد. ما فکر می‌کنیم با عرضه‌ی نرم‌افزارهای بتا برای اندروید و iOS سرویس‌هایی را ارائه کنیم که گوگل فاقد آن‌هاست. سرویس‌هایی مانند مسیریاب آفلاین و غیره.

 

گرچه بنا به حرف‌های مدیر عامل نوکیا همچنان نام این برند را در دنیای موبایل و نرم‌افزارهای موبایلی خواهیم شنید، اما فعلا باید شایعه‌های مربوط به بازگشت نوکیا را کنار بگذاریم.

 

منبع: فارنت

نخستین دیدگاه را شما بنویسید!‏
 
نظر شما چیست؟ »

 

شما باید وارد شوید برای فرستادن یک دیدگاه