3878بازدید 7دیدگاه‌ها

تماشا کنیم: آخرین تریلر هابیت 3: نبرد پنج ارتش

نویسنده:‏درنوامبر 8, 2014
 

پس از گذشت 15 سال و ساخت 5 فیلم در سرزمین میانه پیتر جکسون خود را آماده می‌کند با آخرین قسمت این سه‌گانه‌، هابیت 3: نبرد پنج ارتش، با دنیای تالکین خداحافظی کند. بر عکس دو فیلم قبلی، در سه‌گانه‌ی هابیت که هر کدام چندین تریلر و بلاگ‌های متنوعی از ویدئوها و ماجراهای پشت صحنه داشتند، نبرد پنچ ارتش تنها تیزر تریلری معمولی داشته که در کامیک کان سن دیگو بیرون آمد. با این تریلر جدید بهتر می‌توانیم دید پیتر جکسون را نسبت به فیلم نهایی ببینیم. همان طور که انتظار می‌رفت فضای فیلم نسبت به دو قسمت قبل تاریک‌تر شده و درگیری‌های فراوان میان ساکنان سرزمین میانه از دورف‌ها، الف‌ها، انسان‌ها و اورک‌ها تا گاندولف و جادوگر سیاه را بیشتر می‌توان در این تریلر دید.
وقتی اولین تیزر قسمت آخر هابیت بیرون آمد جکسون اشاره کرد که تیزر بعدی تا ماه اکتبر منتشر نخواهد شد چون تیم او سخت مشغول کار روی فیلم بودند، ولی از آنجا که فقط کمی بیشتر از یک ماه به اکران فیلم باقی مانده احتمالا آنچه می‌بینیم خیلی به نسخه‌ی نهایی نزدیک است. با منتشر شدن این تریلر جدید تبلیغات از طریق رسانه‌ها هم شروع شده: دیروز جکسون و فیلیپا بوینز، یکی از نویسندگان فیلم، با یو اس ای تودی مصاحبه‌ای داشتند که در آن جزئیاتی از فیلم جدید و چند عکس در اختیار هواداران گذاشتند. جکسون گفت:

سرنوشت سرزمین میانه در این فیلم رقم نمی‌خورد، اما شخصیت‌های زیادی معرفی می‌شوند و بعضی از آنها که دوست‌شان داریم و برایشان دلسوزی می‌کنیم، رفتارهای بدی از خود نشان می‌دهند زیرا با آزمایش دشواری روبه‌رو شده‌اند: ثروت بی‌اندازه که می‌تواند بدترین چهره‌ی هر کسی را به نمایش بگذارد.

اگر یکی از طرفداران پر و پا قرص سرزمین میانه‌ی جکسون هستید این تریلر کاملا به موقع همراه نسخه‌ی بلندتر «هابیت 2: برهوت اسماگ» منتشر شده است. مطمئنا این سوال باقی می‌ماند که آیا داستان ساده‌ی تالکین از این همه مطالبی که جکسون برای تبدیل آن به سه‌گانه‌ای حماسی در حد ارباب جلقه‌ها به آن اضافه کرده، بهره‌ای هم می‌برد. نبرد پنج ارتش می‌تواند به شکل جالبی حماسه‌ی جکسون را تمام کند و ثابت کند تغییراتی که او در داستان تالکین داده ارزشش را داشته یا آن‌ که نشان دهد او کمی در بلندپروازی‌هایش زیاده روی کرده است. بهتر است خوش‌بین باشیم و منتظر اکران فیلم بمانیم.

آخرین تریلر هابیت 3: نبرد پنج ارتش

لینک دانلود

منبع: ورج

دیدگاه‌ها
 
نظر شما چیست؟ »

 

شما باید وارد شوید برای فرستادن یک دیدگاه