1228بازدید 1دیدگاه

پیشنهاد جریان: اگر دانشجو هستید «صدای آهسته برف» و «بالاخره این زندگی مال کیه؟» را با تخفیف ببینید

نویسنده:‏درآبان ۴, ۱۳۹۳
 

بلیت‌های دو نمایش «صدای آهسته برف» به کارگردانی جابر رمضانی و «بالاخره این زندگی مال کیه؟» به کارگردانی اشکال خیل‌نژاد برای دانشجویان تمام رشته‌های تحصیلی با تخفیف عرضه می‌شود.

بلیت‌‎های این دو نمایش که در تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه می‌روند، 25 هزار تومان است که با تحفیف 40 درصدی برای دانشجویان، 15 هزار تومان فروخته خواهد شد.

«بالاخره این زندگی مال کیه؟» با بازی نوید محمدزاده، آزاده صمدی، هومن کیایی، کیوان ساکت‌اف، ندا گلرنگی و… هر روز ساعت 20:00 میزبان تماشاگران خواهد بود. نمایش «صدای آهسته برف» نیز با بازی افسانه ماهیان، مریم نورمحمدی، فربد فرهنگ و محمدصادق ملکی هر روز ساعت 18:30 روی صحنه می‌رود.

پیش‌تر در جریان خوانده بودیم که نمایش «صدای آهسته برف» در سالن استاد ناظرزاده‌ی تماشانه‌ی ایران‌شهر اجرا می‌شود. اما روابط عمومی این نمایش خبر داده است که نمایش «صدای آهسته برف» با به پایان رسیدن اجراهای «کسی نیست همه داستان‌ها را به یاد آورد» اجراهای خود را از سالن ناظرزاده‌ی کرمانی به سالن سمندریان تماشاخانه ایرانشهر منتقل کرد.

این گروه نمایشی، فضای سالن استاد سمندریان را برای اجرای خود مناسب‌تر می‌داند و به همین دلیل با خالی شدن این سالن نمایشی، پس از سه اجرا، نمایش «صدای آهسته برف» در این سالن به اجراهای خود ادامه می‌دهد.

دانشجویان می‌توانند برای تهیه بلیت با تخفیف، به گیشه تماشاخانه ایرانشهر مراجعه کنند.

دیدگاه‌ها
 
نظر شما چیست؟ »

 

شما باید وارد شوید برای فرستادن یک دیدگاه