1179بازدید 0دیدگاه‌ها

پینک فلوید سومین تیزر رودخانه بی‌انتها را منتشر کرد

نویسنده:‏درآبان ۴, ۱۳۹۳
 

  پینک فلوید به تازگی یک تیزر جدید از آخرین آلبوم خود، یعنی رودخانه بی‌انتها، بیرون داده است. پیش از این دو تیزر دیگر در رابطه با این آلبوم منتشر شده است که اولی ثانیه‌هایی از گیتارنوازی دیوید گیلمور در آخرین آلبوم پینک فلوید را شامل می‌شود و دومی نیز شامل قطعه‌ی کوتاه دیگری است که در آن از نوازندگی کی‌بورد ریک رایت استفاده شده است.

اما سومین تیزر با دو تیزر قبلی متفاوت است و در آن دیوید گیلمور و نیک میسون در مورد نحوه‌ی ضبط و انتشار این آلبوم توضیح می‌دهند و لابه‌لای حرف‌های آن‌ها ملودی‌هایی از قطعات منتشر نشده‌ی آلبوم رودخانه بی‌انتها (یا رودخانه بی‌پایان) به گوش می‌رسد. گیلمور در بخشی از این ویدئو توضیح می‌دهد:

همه چیز را مثل همان 20 سال پیش چیدیم، همان‌طوری که سه تایی می‌نشستیم و می‌نواختیم. فقط همان طور می‌توانستیم با هم بنوازیم. این بار هم روش قدیمی را در پیش گرفتیم و این آلبوم از دل همان بیرون آمده است.

قرار است روز 10 نوامبر آلبوم رودخانه بی‌انتها یا Endless River پینک فلوید منتشر شود. این آلبوم نخستین آلبومی است که این گروه افسانه‌ای موسیقی راک، پس از بیست سال منتشر می‌کند. در این آلبوم از قطعاتی که ریچارد رایت، نوازنده‌ی کی‌بورد پینک فلوید، پیش از مرگش در سال 2008 نواخته نیز استفاده شده است.

در ادامه هر سه تیزر آلبوم رودخانه بی‌پایان را می‌بینیم و می‌شنویم.

 تیزر اول:

لینک دانلود

تیزر دوم:

لینک دانلود

تیزر سوم:


لینک دانلود

اگر می‌خواهید کمی بیشتر در جریان حال و هوای آلبوم آخر پینک فلوید قرار بگیرید، می‌توانید تک‌قطعه‌ی منتشر شده از این آلبوم را که «بلندتر از کلمات» نام دارد، گوش کنید.

 

منبع: consequenceofsound

نخستین دیدگاه را شما بنویسید!‏
 
نظر شما چیست؟ »

 

شما باید وارد شوید برای فرستادن یک دیدگاه