1256بازدید 2دیدگاه‌ها

بامزه‌ترین ویدئوهای تبلیغاتی اندروید لو رفت

نویسنده:‏دراکتبر 14, 2014
 

 قرار است فردا، ۱۵ اکتبر برابر با 22 مهرماه، گوگل مراسمی برگزار و در آن از نکسوس 6 و نکسوس 9 رونمایی کند. اما این مراسم اتفاق مهم دیگری را هم به همراه دارد که همان انتشار نسخه‌ی نهایی اندروید L است. نسخه‌ای از اندروید که از طراحی جدید متریال بهره می‌برد و قرار است عملکرد آن بسیار بهتر از نسخه‌های قبلی این سیستم عامل موبایلی باشد. اما یک روز پیش از این مراسم و ظاهرا به صورت اتفاقی سه ویدئوی تبلیغاتی اندروید ال منتشر شده است. این ویدئوها انیمیشن‌هایی چند ثانیه هستند که فضایی شاد و بسیار پرانرژی دارند و شعار تبلیغاتی اندروید ال در پایان آنها به نمایش در می‌آید: Be together. Not the same. (با هم باشید، اما شبیه هم نباشید.)

در یکی از این ویدئوها یک گوشی عظیم ظاهر می‌شود که به نظر می‌رسد نکسوس 6 باشد. نکسوس ۶ گوگل را موتورولا ساخته است و در این ویدئو هم ظاهر دستگاه شباهت زیادی به موتو X موتورولا دارد. ویژگی‌های دیگر که به نکسوس ۶ اشاره دارند، نوع زنگ خوردن متفاوت دستگاه و همچنین دکمه‌های ناوبری اندروید L هستند.

در این ویدئوها اشاره‌ی زیادی به تبلت نکسوس ۹ نمی‌شود. تنها در  یکی از این انیمیشن‌های کوتاه (اتوبوس سواری) اشاره‌ی کوتاهی به این تبلت می‌شود. سومین تبلیغ، ویژگی زیادی از هیچکدام دستگاه‌های جدید را مشخص نمی‌کند.

باید تا فردا منتظر بمانیم و ببینیم نکسوس 6 و نکسوس 9 گوگل دقیقا چه مشخصاتی دارند و شکل و شمایل آنها چگونه است.

در ادامه انیمیشن‌های تبلیغاتی اندروید را با هم می‌بینیم:

 لینک دانلود

لینک دانلود

لینک دانلود

دیدگاه‌ها
 
نظر شما چیست؟ »

 

شما باید وارد شوید برای فرستادن یک دیدگاه