1368بازدید 2دیدگاه‌ها

24 مهر تاریخ مراسم بعدی اپل: منتظر آیپد جدید و آی‌مک با صفحه نمایش رتینا باشید

نویسنده:‏دراکتبر 5, 2014
 

در چند سال گذشته ماه مهر، ماه معرفی آیپدهای اپل بوده است. این بار هم خبر می‌رسد در همین ماه آیپد جدید اپل را خواهیم دید. سایت Recode گزارش داده است اپل قصد دارد روز شانزدهم اکتبر، معادل 24 مهر، مراسمی برگزار کند که به احتمال زیاد در آن آیپد جدید اپل و همچنین آی‌مک‌هایی با صفحه نمایش رتینا و سیستم عامل Yosemite این شرکت معرفی خواهد شد. این تاریخ تنها چند روز جلوتر از تاریخ مراسم معرفی آخرین آیپدهای اپل در سال گذشته است. در مراسم سال گذشته اپل آیپد ایر، آیپد مینی با صفحه نمایش رتینا و لپ‌تاپ جدیدی از سری مک پرو را معرفی کرد. انتظار می‌رود در مراسم امسال نسخه‌ای به روز شده از آیپد ایر، نسخه‌ی نهایی سیستم عامل OS X Yosemite و احتمالا آی‌مک‌هایی با صفحه نمایش رتینا رونمایی شوند. گفته می‌شود این مراسم در مقر اصلی شرکت اپل در کوپرتینو برگزار خواهد شد. پیش از این هم در جریان قرار گرفته بودیم حافظه‌ی رم آیپد بعدی اپل احتمالا دو برابر خواهد شد و به دو گیگابایت خواهد رسید.

پیش‌تر برخی گزارش‌ها حاکی از این بودند که مراسم آینده‌ی اپل روز 21 اکتبر، یعنی 29 مهر، برگزار خواهد شد که برخی منابع اعلام کردند این تاریخ دقیق نیست. تا پیش از سال 2012 آیپدهای جدید اپل در فصل بهار رونمایی می‌شدند، اما اپل از آن سال به بعد تاریخ رونمایی آیپد را به فصل پاییز منتقل کرد تا این محصول برای فصل خرید سال نوی میلادی آماده و در بازار موجود باشد.

همان طور که در جریان هستید، آخرین مراسم اپل در اواخر شهریور برگزار شد و اپل در آن مراسم از آیفون 6 و آیفون 6 پلاس رونمایی کرد که چند روز بعد وارد بازار شدند. در آن مراسم اپل واچ هم رونمایی شد که هنوز وارد بازار نشده است.

دیدگاه‌ها
 
نظر شما چیست؟ »

 

شما باید وارد شوید برای فرستادن یک دیدگاه