2503بازدید 2دیدگاه‌ها

اطلاعات تازه‌ای درباره گلکسی A7 سامسونگ به دست آمد

نویسنده:‏درمهر ۶, ۱۳۹۳
 

چند روزی است که خبرهای تازه‌ای در مورد یک هوشمند سامسونگی به نام گلکسی A7 شنیده می‌شود. پیش از این هم در جریان قرار گرفتیم که تصاویری از گلکسی A5، یکی دیگر از اعضای خانواده‌ی A سامسونگ، لو رفته است. به این ترتیب با اطلاعات به دست آمده از گلکسی A7، اطلاعات ما در مورد سری A سامسونگ کامل‌تر شده است. گلکسی A7 که با کد تجاری SM-A700 شناخته می‌شود، صفحه نمایشی بزرگ‌تر خواهد داشت و صفحه نمایش آن HD 720p خواهد بود. این گوشی بزرگ خاندان سری Galaxy A سامسونگ خواهد بود و در کنار Galaxy A3 و Galaxy A5 قرار خواهد گرفت. گفته می‌شود سومین عضو سری گلکسی A پوشش فلزی خواهد داشت و از شبکه ارتباطی LTE استفاده می‌کند.  متاسفانه به نظر می‌رسد سیاست سامسونگ برای  A7 این است که این گوشی تنها در مناطق خاصی توزیع شود. اما دوتای دیگر توزیع جهانی داشته باشند. احتمالا به این دلیل که سامسونگ گمان می‌کند عرضه‌ی جهانی گلکسی A7 می‌تواند به فروش گلکسی آلفا ضربه بزند.

بخشی از اطلاعات به دست آمده از گلکسی A7، اولین بار در یک سایت هندی (Zauba) منتشر شده است. این سایت هندی محصولات وارداتی به هند را بررسی می‌کند.  طبق اطلاعاتی که این سایت منتشر کرده، SM-700 صفحه نمایشی 5.5 اینچی دارد و از دو سیم‌کارت همزمان پشتیبانی می‌کند. با نگاهی به سابقه‌ی این سایت هندی که پیش‌تر نیز افشاگری‌هایی از این قبیل داشته است می‌توانیم تقریبا مطمان باشیم که یک گوشی ۵.۵ اینچی میان‌رده‌ی دو سیم‌کارته در قلاف تمام فلزی به زودی نام سامسونگ را یدک خواهد کشید.

اطلاعات تازه‌ای درباره گلکسی A7 سامسونگ - جریان

سایت هندی Zauba  قیمت این گوشی را 12474 روپیه گزارش داده است که تقریبا معادل 200 دلار آمریکا است. اما سم‌ موبایل گفته است این گوشی حدود 500 دلار قیمت خواهد داشت. به هر حال قیمت 500 دلار هم برای یک فبلت 5.5 اینچی قیمت مناسبی به نظر می‌رسد. با توجه به این‌که هندی‌ها هنوز مشغول بررسی این گوشی هستند، به احتمال زیاد اطلاعات تازه‌تری از این گوشی به دست خواهیم آورد.

 

دیدگاه‌ها
 
نظر شما چیست؟ »

 

شما باید وارد شوید برای فرستادن یک دیدگاه