823بازدید 1دیدگاه

آیفون 6 پلاس بهترین صفحه نمایش LCD را دارد

نویسنده:‏درمهر ۱, ۱۳۹۳
 

وبسایت دیسپلی‌میت صفحه نمایش آیفون ۶ پلاس را بهترین صفحه نمایش LCD بین گوشی‌های هوشمند نامیده است. این وبسایت در تمام آزمایش‌های استاندارد خودش نمره‌ی «سبز» به صفحه نمایش این گوشی هوشمند اپل داده است. این میان صفحه نمایش آیفون 6 نیز امتیاز بالایی به دست آورده ولی نتوانسته مانند برادر بزرگ‌ترش تحسین دیسپلی‌میت را برانگیزد. البته با توجه به این‌که صفحه نمایش آیفون 6 پلاس رزولوشن بالاتری دارد، به دست آوردن چنین امتیازی منطقی می‌نماید.

دیسپلی‌میت درباره‌ی کوشی فبلتی اپل که عرضه‌ی رسمی آن از جمعه‌ی گذشته در برخی کشورها آغاز شده می‌گوید:

صفحه نماش آیفون ۶ پلاس برخی از رکوردهای عملکرد LCD را پشت سر می‌گذارد و با باقی رکوردها در این زمینه برابری می‌کند: بالاترین میزان روشنایی، کمترین بازتاب صفحه نمایش، بالاترین نسبت کنتراست حقیقی، بالاترین میزان کنتراست در نور محیط، دقیق‌ترین مقیاس شدت و گاما، دقیق‌ترین کنتراست تصویر و کمترین تغییر در روشنایی با تغییر زاویه دید، نسبت کنتراست و رنگ.

از نظر بسیاری از افراد صفحه نمایش آیفون ۶ و آیفون ۶ پلاس تفاوت کمی دارند. اما دیسپلی‌میت می‌گوید عکس‌هایی که اندازه‌ی آنها تغییر کرده در آیفون ۶ پلاس بهتر به نمایش در می‌آید. این موضوع در مورد نمایش فونت‌ها هم صادق است. با این حال نمایشگر هر دوی این گوشی‌ها از نظر محققان بهترین نمایشگرهایLCD  موجود در بازار هستند.

در حال حاضر تکنولوژی صفحه ‌نمایش‌های گوشی‌ها بسیار پیشرفت کرده است و فارغ از نام تولیدکننده می‌توان تقریبا مطمان بود که صفحه نمایش پرچم‌داران از بهترین صفحه‌نمایش‌های موجود هستند. مدتی پیش از این بود که سایت دیسپلی‌میت نمایشگر گلکسی نوت 4 را در بین صفحه‌نمایش‌های LCD و LED، «بهترین» معرفی کرد.

آیفون 6 پلاس بهترین صفحه نمایش LCD را دارد آیفون 6 پلاس بهترین صفحه نمایش LCD را دارد آیفون 6 پلاس بهترین صفحه نمایش LCD را دارد

 

دیدگاه‌ها
 
نظر شما چیست؟ »

 

شما باید وارد شوید برای فرستادن یک دیدگاه