2051بازدید 2دیدگاه‌ها

ال‌جی رکورد بزرگ‌ترین تابلوی تبلیغاتی جهان را به نام خود کرد

نویسنده:‏درشهریور ۲۸, ۱۳۹۳
 

در حالی که اپل به تازگی آیفون 6 و آیفون 6 پلاس و در کنارشان اپل‌واچ را معرفی کرده و هنوز وبلاگ‌های خبری داغِ پوشش دادن اخبار پیرامون این محصولات تازه هستند، ال‌جی از فرصت استفاده کرده و بیلبوردی به طول 240 متر برای تبلیغ گوشی هوشمند جی 3 خود نصب کرده است.

به نوشته‌ی فون ارنا، این بیلبورد تبلیغاتی که آخرین پرچم‌دار این شرکت را معرفی می‌کند، ابعادی برابر با 240 متر در 12 متر دارد و رکورد بزرگ‌ترین سازه‌ی تبلیغات محیطی جهان را در کتاب گینس به نام خود ثبت کرده است.

ال‌جی جی 3 رکورد بزرگ‌ترین تابلوی تبلیغاتی جهان را به نام خود کرد

مساحت این بیلبورد تبلیغاتی 3 هزار متر مربع است در فرودگاه بین‌المللی مَلک خالد شهر ریاض، پایتخت عربستان سعودی، نصب شده است. برای ساخت این بیلبورد 1800 تن فولاد به کار رفته است. تخمین زده می‌شود سالانه 20 میلیون نفر مسافر این فرودگاه بین‌المللی این بیلبورد را ببینند و سود آن برای شرکت ال‌جی 25 میلیون دلار باشد.

البته ال‌جی این بیلبورد تبلیغاتی غول‌پیکر را تنها برای معرفی جی 3 به مسافران فرودگاه ملک خالد راه‌اندازی نکرده است و قرار است در آینده از این بیلبورد تبلیغاتی در آینده برای محصولات دیگر این شرکت نیز بهره ببرد.

ال‌جی جی 3 با صفحه نمایش Quad HD، یعنی صفحه نمایشی با رزولوشن 1440 در 2560 پیکسل، اولین گوشی هوشمند ال جی است که توانسته از رکورد فروش 10 میلیون گوشی عبور کند.

 

دیدگاه‌ها
 
نظر شما چیست؟ »

 

شما باید وارد شوید برای فرستادن یک دیدگاه