2531بازدید 0دیدگاه‌ها

مایکروسافت هشتم مهر ویندوز 9 را معرفی می‌کند

نویسنده:‏درسپتامبر 16, 2014
 

در چند روز گذشته تصاویر و ویدئوهای زیادی از ویندوز 9 و محیط کاربری آن منتشر شد که نشان می‌داد مایکروسافت دارد برای معرفی سیستم عامل بعدی ویندوز آماده می‌شود. بالاخره سایت ورج گزارش داده مایکروسافت رسما اعلام کرده است که در روز سی‌ام سپتامبر (هشتم مهر) در مراسمی در شهر سان‌فرانسیسکو ویندوز 9 را معرفی خواهد کرد.

گفته می‌شود مایکروسافت نسخه‌ی پیش‌نمایش ویندوز 9 را برای توسعه‌دهندگان و کاربران حرفه‌ای عرضه کند که بعد از آن می‌توانیم تغییرات این سیستم عامل را تجربه کنیم. مایکروسافت پیش از ارائه‌ی نسخه‌ی نهایی سیستم‌عامل خود، معمولا یک نسخه‌ی اولیه بیرون می‌دهد تا افراد مختلف آن را آزمایش کنند و مشکلات آن رفع شود. به این ترتیب مشکلات نسخه‌ی نهایی آن نسخه از ویندوز به حداقل خواهد رسید.

تصاویر و ویدئوهای غیر رسمی که در چند روز گذشته منتشر شده نشان می‌دهد مایکروسافت منوی استارت را تغییر داده و دسکتاپ‌های مجازیو نوتیفیکیشن سنتر به ویندوز اضافه کرده است. آن گونه که این تصاویر نشان می‌دهد، مایکروسافت می‌خواهد یک باز طراحی مجدد در رابط کاربری ویندوز انجام دهد.

مایکروسافت اولین بار در ماه آپریل، سرنخ‌هایی را از نسخه‌ی بعدی سیستم‌عامل ویندوز خود ارائه کرد و در آن از تلاش‌هایش برای جلب رضایت بیشتر کاربران محیط دسکتاپ گفت. از جمله‌ی مهم‌ترین تغییرات در ویندوز ۹ می‌توان به بازگشت تمام و کمال منوی سنتی استارت با ظاهر مدرن اشاره کرد.

نسخه‌ی نهایی ویندوز 9 احتمالا در سال آینده‌ی میلادی آماده عرضه خواهد شد.

 

نخستین دیدگاه را شما بنویسید!‏
 
نظر شما چیست؟ »

 

شما باید وارد شوید برای فرستادن یک دیدگاه