1263بازدید 0دیدگاه‌ها

بعد از خواندن بسوزان: فیسبوک امکان پست‌های موقت اضافه می‌کند

نویسنده:‏درسپتامبر 12, 2014
 

بعد از موفقیت اسنپ‌چت، روز به روز به تعداد اپ‌های پیام‌رسانی که پیام‌ها را بعد از خوانده شدن از بین می‌برند، افزوده می‌شود. فیسبوک هم از این قافله عقب نمانده و می‌خواهد به شیوه‌ی خودش از این امکان استفاده کند. شواهد حاکی از این است که فیسبوک به زودی امکان پست موقت را در اختیار کاربران خواهد گذاشت.

به تازگی در بخش پرسش و پاسخ فیسبوک، بخشی به این موضوع اختصاص داده شده است که کاربر چگونه می‌تواند پست‌هایش را طوری تنظیم کند که این پست‌ها بعد از مدت زمانی مشخص، پاک شوند. گرچه هنوز این قابلیت رسما به فیسبوک اضافه نشده، ولی فیسبوک اعلام کرده است که این قابلیت به صورت آزمایشی برای تعداد محدودی از کاربران اپ iOS فیسبوک راه‌اندازی شده است.

این نخستین باری نیست که فیسبوک تلاش می‌کند وارد فضای فضای پیام‌ها و پست‌های موقتی شود. پیش از این فیسبوک پیشنهادی سه میلیارد دلاری برای خریدن اپلیکیشن Poke داده بود که با پیشنهادش موافقت نشد. این اپ که چند ماه پیش بدون سر و صدا کارش پایان یافت، در واقع ماکتی از اسنپ‌چت بود. همچنین شرکت اینستاگرام که در مالکیت فیسبوک است، چند ماه پیش اپی به نام Bolt بیرون داد که بخشی از خدمات آن روی پیام‌های موقت تمرکز یافته است.

نخستین دیدگاه را شما بنویسید!‏
 
نظر شما چیست؟ »

 

شما باید وارد شوید برای فرستادن یک دیدگاه