1120بازدید 0دیدگاه‌ها

زیردریایی‌های لوکسی که زمانی دشمن جیمز باند بوده‌اند

نویسنده:‏درآگوست 30, 2014
 

گویا جیمز کامرون تنها شخص مشهور و ثروت‌مندی نیست که به سفر به اعماق دریا علاقه‌مند است. در طول 18 سال گذشته شرکتی به نام DeepFlight تجربه‌های ارزشمندی را در طراحی و ساخت زیردریایی‌های پیشرفته برای گردش در اعماق اقیانوس به دست آورده است. این شرکت زیردریایی‌های شخصی بسیار زیبایی تولید می‌کند که می‌تواند برای توریست‌ها، ماجراجویان و علاقه‌مندان به اعماق دریاها جذاب باشد.

نکته‌ی دیگری در مورد شرکت دیپ‌فلایت وجود دارد که حتماً برای گیک‌ها جذّاب است. این شرکت را کسی به نام گراهام هاوکس پایه‌گذاری کرده که یک مهندس زیردریایی بریتانیایی است. او طراح زیردریایی‌ای بود که در فیلم «تنها به خاطر چشمان تو (1981)» از سری فیلم‌های جیمز باند، به جیمز باند حمله کرد.

آخرین مدل زیردریایی‌های دیپ‌فلایت هم زیردریایی‌ای است به نام Super Falcon Mark II که 1.7 میلیون دلار قیمت دارد. سوپر فالکون مارک تو یک زیردریایی 5.2 متری است که برای دو نفر سرنشین جای نشستن دارد و می‌تواند تا عمق 122 متری آب پایین برود. سرعت این زیردریایی هم بین 4 تا 12 کیلومتر در ساعت است.

در ادامه تصاویری از رندرهای کامپیوتری طراحی‌های زیردریایی‌های این شرکت و چند عکس واقعی از آن‌ها را با هم می‌بینیم.

زیردریایی‌های لوکسی که زمانی دشمن جیمز باند بوده‌اند

DEEPFLIGHT SUPER FALCON MARK II

زیردریایی‌های لوکسی که زمانی دشمن جیمز باند بوده‌اند زیردریایی‌های لوکسی که زمانی دشمن جیمز باند بوده‌اند زیردریایی‌های لوکسی که زمانی دشمن جیمز باند بوده‌اند زیردریایی‌های لوکسی که زمانی دشمن جیمز باند بوده‌اند زیردریایی‌های لوکسی که زمانی دشمن جیمز باند بوده‌اند زیردریایی‌های لوکسی که زمانی دشمن جیمز باند بوده‌اند

نخستین دیدگاه را شما بنویسید!‏
 
نظر شما چیست؟ »

 

شما باید وارد شوید برای فرستادن یک دیدگاه