1487بازدید 1دیدگاه

نخستین تیزر «هشت نفرت‌انگیز»، هشتمین فیلم تارانتینو

نویسنده:‏درآگوست 25, 2014
 

زمانی که طرح فیلم‌نامه‌ی هشتمین فیلم کوئینتین تارانتینو (هشت نفرت‌انگیز یا The H8ful Eight) لو رفت و در اینترنت دست به دست شد، اعلام انصرافش از ساخت فیلم چندان شگفت‌انگیز نبود. اما خبر بهتر این بود که تارانتینو در حاشیه‌ی کامیک کان گذشته اشاره کرد که این فیلم را خواهد ساخت و الان هم خبر می‌رسد مراحل ساخت این فیلم آغاز شده و در سال 2015 و طبق برنامه‌ای که از پیش تعیین شده بود، روی پرده‌ی سینما خواهد رفت. حدود یک ماه پیش بود که نخستین پوستر این فیلم را دیدیم و اکنون تیزری از این فیلم در پیش‌پرده‌ی «شهر گناه: بانویی که به خاطرش باید کشت» پخش می‌شود.

پوستر فیلم هشتم تارانتینو، هشت نفرت‌انگیز

نخستین پوستر هشت نفرت‌انگیز که حدود یک ماه پیش منتشر شد.

متاسفانه هنوز این تیزر به صورت رسمی منتشر نشده است و فیلمی که در ادامه از این تیزر خواهیم دید، ویدئویی کم‌کیفیت است که از روی پرده‌ی سینما فیلم‌برداری شده است. به هر حال در همین ویدئو هم می‌شود کمی با حال و هوای این فیلم آشنا شد. البته این تیزر کاملاً گرافیکی است و هیچ فریمِ فیلم‌برداری شده‌ای ندارد. با توجه به این‌که فیلم‌برداری «هشت نفرت‌انگیز» هنوز شروع نشده، این موضوع خیلی هم چیز عجیبی نیست.

نکته‌ی دیگر این‌که هنوز فهرست نهایی بازیگران این فیلم مشخص نشده است. اما حدود یک ماه پیش هالیوود ریپورتر گزارش داد که ساموئل ال جکسون، کرت راسل و والتون گوگینز در این فیلم حضور خواهند داشت.

نخستین تیزر تبلیغاتی هشت نفرت‌انگیز:

  لینک دانلود

دیدگاه‌ها
 
نظر شما چیست؟ »

 

شما باید وارد شوید برای فرستادن یک دیدگاه