1596بازدید 0دیدگاه‌ها

تصاویر تازه‌ای از «اکسپریا زد 3 کامپکت» از راه رسید

نویسنده:‏درآگوست 9, 2014
 

به تازگی چند عکس غیر رسمی دیگر از اکسپریا زد 3 کامپکت، یا به خط فرنگی‌ها «Xperia Z3 Compact»، به بیرون درز کرده و بین سایت‌های خبری تکنولوژی دست به دست می‌شود. با وجود همه‌ی تلاش‌های سونی برای این‌که نگذارد عکس یا خبری از این گوشی پیش از معرفی رسمی منتشر شود، اما به نظر می‌رسد تا زمان رونمایی رسمی اکسپریا زد 3 سونی حرف تازه‌ای برای گفتن نداشته باشد.

تصاویری که از اکسپریا زد 3 کامپکت بیرون آمده با دست و دلبازی تمام، همه‌ی گوشه و کنارهای این گوشی جدید سونی را به نمایش می‌گذارد. این تصاویر تایید می‌کند این گوشی هوشمند دوربین 20.7MP Exmor RS با سنسور 1/2.3 اینچی به همراه فلش LED دارد که در قسمت میانی قرار گرفته است.

این تصاویر نشان می‌دهد درپوش‌هایی که برای پورت‌های زد 3 کامپکت به کار رفته، با اکسپریا زد 3 فرق دارد. درپوشی که در این گوشی برای پوشاندن درگاه microSD استفاده شده، درگاه micro USB را هم می‌پوشاند. چیزهای دیگری که از این عکس‌ها می‌شود فهمید این است که اکسپریا زد 3 کامپکت پورت شارژ مغناطیسی، کلید اختصاصی دوربین و ورودی جک 3.5 میلی‌متری بدون روپوش نیز دارد. عجیب این‌که در این مجموعه عکس، هیچ تصویر کاملی از نمای جلویی این گوشی وجود ندارد و احتمالا باید یکی دو روز دیگر منتظر باشیم تا چنین تصویری هم به بیرون درز کند!

گفته می‌شود اکسپریا زد 3 کامپکت صفحه‌نمایشی 4.7 اینچی با رزولوشن 720p به جای 1080p خواهد داشت. این موضوع می‌تواند به طولانی‌تر شدن عمر باتری این گوشی هوشمند سونی کمک کند.

اکسپریا زد 3 کامپکت

اکسپریا زد 3 کامپکت

علاوه بر این مجموعه عکس از غول کوچک سونی، چند عکس هم از اکسپریا زد 3، عضو بزرگ‌تر خانواده، منتشر شده است که باز هم لبه‌های این گوشی را نشان می‌دهد. گویا کلاً قصد بر این بوده که در این مجموعه، اکسپریا زد 3ها عکسی از روبه‌رو نداشته باشند.

اکسپریا زد 3 کامپکتاکسپریا زد 3 کامپکتاکسپریا زد 3 کامپکتاکسپریا زد 3 کامپکتاکسپریا زد 3 کامپکت

 

عکس‌های اکسپریا زد 3:

اکسپریا زد 3، Xperia Z3

همراه با تصاویر اکسپریا زد 3 کامپکت، دو تصویر هم از اکسپریا زد 3 منتشر شده است.

Xperia-Z3، اکسپریا زد 3، سونی

تصاویر اکسپریا زد 3 لبه‌های راست و چپ این گوشی هوشمند را نشان می‌دهد.

نظر شما جریانی‌ها درباره‌ی خانواده‌ی اکسپریا زد سونی چیست؟

 

نخستین دیدگاه را شما بنویسید!‏
 
نظر شما چیست؟ »

 

شما باید وارد شوید برای فرستادن یک دیدگاه