1120بازدید 0دیدگاه‌ها

ممکن است گلکسی آلفا گوشه‌هایی شبیه آیفون داشته باشد

نویسنده:‏درمرداد ۱۳, ۱۳۹۳
 

در چند سال گذشته سامسونگ چیزهای زیادی را از روی دست اپل کپی کرده است، اما گوشه‌های فلزی صیقلی که اپل در طراحی آیفون 5 به کار برد، در میان این کپی‌کاری‌ها نبوده است. دست‌کم بین گجت‌هایی که سامسونگ تا کنون معرفی کرده، چنین چیزی را ندیده‌ایم. اما در میان تصاویر و شایعات زیادی که درباره‌ی گوشی هوشمند گلکسی آلفای سامسونگ منتشر شده، عکس‌های تازه‌ای هست که طراحی گلکسی آلفا را به شکل ترکیبی از گلکسی S5 و آخرین مدل‌های آیفون نشان می‌دهد.

در این عکس‌ها یک نوار فلزی صیقلی در دور تا دور قاب گوشی وجود دارد که در قسمت‌های بالا و پایین گوشی کمی برجستگی پیدا کرده است. طراحی قسمت جلوی این گوشی مانند گلکسی S5 است و مانند قبل یک دکمه فیزیکی خانه برای آن در نظر گرفته شده است. اما کلیت ظاهری این گوشی تغییر کرده و کمی زاویه‌دار و مستطیلی شده است.

شایعات حاکی از این است که این گوشی تا پایان ماه جاری میلادی، یعنی حداکثر تا سه هفته‌ی دیگر، رسماً معرفی شود. همچنین گفته می‌شود این گوشی در اندازه‌ی 4.7 اینچی عرضه خواهد شد و یک نسخه بزرگ‌تر 6.7 اینچی نیز خواهد داشت. پیش از این نیز سامسونگ اعلام کرده بود در سال جاری گوشی‌هایی معرفی خواهد کرد که جنس بدنه‌ی جدیدی دارند. موضوعی که با این تصاویر تازه هم‌خوانی دارد.

تصاویری که به تازگی از گلکسی آلفا منتشر شده است:

 

سامسونگ گلکسی آلفا

سامسونگ گلکسی آلفا

 

توضیح تکمیلی:

از اینجا می‌توانید در جریان معرفی رسمی گلکسی آلفا قرار بگیرید.

نخستین دیدگاه را شما بنویسید!‏
 
نظر شما چیست؟ »

 

شما باید وارد شوید برای فرستادن یک دیدگاه