تبلیغات

 

  تبلیغات هدفمند در راستای معرفی یک برند یا کسب‌و‌کار در محیط آنلاین، از مهم‌ترین مواردی است که در صورت انتخاب درست می‌تواند جایگاه مناسبی را برای تبلیغ‌دهنده به ارمغان بیاورد. قدرت رسانه‌های تخصصی در زمینه‌های مختلف به دلیل مخاطبان خاصی که در میان این گونه گروه‌ها به دنبال مطلب و یا اطلاعات مورد نظرشان می‌گردند، همواره توانسته به فعالان عرصه‌های مختلف کمکی شایان برساند.

جریان به عنوان یک رسانه‌ی فعال با هزاران مخاطب روزانه، جایگاه بسیار مناسبی است تا به وسیله‌ی آن بتوانید اهداف بازاریابی خود را توسعه دهید. جریان، بسته به نیاز شما، راهکارهای مختلفی را به شما ارائه می‌کند تا به بهترین شکل ممکن، کالا، خدامت و یا مجموعه‌ی شما به مخاطبان معرفی شوند. مدیران جریان بر این باورند تبلیغات‌دهندگان شریکان تجاری‌شان هستند و توسعه و پیشرفت تبلیغات‌دهندگان را با پیشرفت و توسعه‌ی مجموعه‌ی خودشان هم‌ارز می‌دانند.

علاوه بر تبلیغات به صورت بنر، راهکارهای دیگری نیز برای تبلیغات در جریان وجود دارد:

۱- رپورتاژ آگهی: در این شیوه مطلب ارائه شده از طرف شما پس از بررسی توسط سردبیر جریان، با برچسب رپورتاژ منتشر می‌شود. از مزایای این روش ماندگاری همیشگی مطلب و نیز ایندکس شدن مطلب در موتورهای جست‌وجو است که با توجه به قدرت فنی جریان در بهینه‌سازی مطالب برای موتورهای جست‌وجو، رپورتاژ منتشر شده جایگاهی مناسب در موتورهای جست‌وجو به دست خواهد آورد.

۲- ویدئو: تیم جریان می‌تواند برای شما ویدئوی تبلیغاتی تهیه کند و آن‌را در وب‌سایت جریان و شبکه‌های اجتماعی منتشر کند. همچنین شما می‌توانید از فیلم تهیه شده که انحصاراً در اختیار شما قرار می‌گیرد برای مصارف تبلیغاتی دیگر نیز بهره ببرید.

برای اطلاعات بیشتر، تعرفه و جایگاه‌های تبلیغات بنری در وب‌سایت با ای‌میل contact [at] jaryaan.ir تماس بگیرید.

تیم آگهی‌های جریان